nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9621

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,15 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55m/ 16m/ 46m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
815,00 m2
Cena za m2
673,62 zł
cena 549 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
działka na sprzedaż

PAC-GS-9619

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 36,37 ara. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 34m/109m/32m/107m. Działka ...

Powierzchnia
3 637,00 m2
Cena za m2
208,69 zł
cena 759 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
działka na sprzedaż

PAC-GS-9618

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 22 arów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 34m/67m/32m/45m. Działka ...

Powierzchnia
2 200,00 m2
Cena za m2
213,18 zł
cena 469 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
działka na sprzedaż

PAC-GS-9616

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!!   Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 14 arów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 42m/32m. Działka ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
227,86 zł
cena 319 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska

Zabierzów, Rząska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9615

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 36 arów (w tym około 23 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie nieregularnym o przybliżonych ...

Powierzchnia
3 600,00 m2
Cena za m2
444,44 zł
cena 1 600 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9614

!DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO! Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. około 7,5 ara położona w miejscowości Brzozówka Korzkiewska, gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 31m/24m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
750,00 m2
Cena za m2
533,33 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9610

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,66 ara w miejscowości Michałowice, gm. Michałowice (zaledwie 6 km do granic Krakowa). Atrakcyjna działka, lekko nachylona, w kształcie prostokąta, o wym: 25m/34m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, przy drodze gminnej ...

Powierzchnia
866,00 m2
Cena za m2
633,95 zł
cena 549 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9598

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!   Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,06 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym.: 32m/ 25m/ 34m/ 24m. Nieruchomość usytuowana w IV linii zabudowy, ...

Powierzchnia
806,00 m2
Cena za m2
1 100,50 zł
cena 887 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9597

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą publiczną asfaltową, następnie drogą prywatną (udział, ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
1 061,54 zł
cena 690 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice

Zabierzów, Bolechowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9596

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,99 ara  zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku wschodnim, położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową a następnie prywatną - służebność. Grunt w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
899,00 m2
Cena za m2
444,94 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem