nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9538

Do sprzedania działka rolna o pow. 59 arów zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana gm. Zielonki. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 17m/ 343m. Działka nachylona w kierunku północnym, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
5 900,00 m2
Cena za m2
84,58 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-9536

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa, działka budowlana o pow. około 11arów zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie nieregularnym, o wymiarach około: 31m/26m/39m/26m. Działka płaska, położona w IV linii zabudowy, oznaczona w MPZP jako "MN" ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-9534

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa, działka budowlana o pow. około 8 arów zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 22m/34m. Działka płaska, położona w III linii zabudowy, oznaczona w MPZP jako "MN" ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9530

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17,75 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. w malowniczej okolicy - nieopodal Zamku w Korzkwi. Działka lekko nachylona z ekspozycją południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 34m/ ...

Powierzchnia
1 775,00 m2
Cena za m2
377,46 zł
cena 670 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9528

Do sprzedania działka rolna o pow. 28 arów zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana gm. Zielonki. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 11m/ 238m. Działka nachylona w kierunku północnym, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
71,07 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice

Zielonki, Grębynice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9523

Do sprzedania działka rolna o pow. 56 arów zlokalizowana w miejscowości Grębynice gm. Zielonki. Działka zadrzewiona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 26m/ 222m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
5 600,00 m2
Cena za m2
21,43 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9520

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę wschodnią, w kształcie prostokąta o wym.: 21m/ 33m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
457,14 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9519

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę wschodnią, w kształcie trapezu o wym.: 22m/ 30m/ 21m/ 38m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
457,14 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice

Michałowice (gw), Pielgrzymowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9517

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 57,2 ara ( w tym część budowlana około 16 arów) zlokalizowana w miejscowości Pielgrzymowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu ...

Powierzchnia
5 720,00 m2
Cena za m2
85,49 zł
cena 489 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Opatkowice

Proszowice (gw), Opatkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9514

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 99,75 ara zlokalizowana w miejscowości Opatkowice gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 37m/267m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze ...

Powierzchnia
9 975,00 m2
Cena za m2
170,43 zł
cena 1 700 000
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Opatkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem