nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9621

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,15 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55m/ 16m/ 46m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
815,00 m2
Cena za m2
673,62 zł
cena 549 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9614

!DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO! Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. około 7,5 ara położona w miejscowości Brzozówka Korzkiewska, gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 31m/24m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
750,00 m2
Cena za m2
533,33 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9597

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą publiczną asfaltową, następnie drogą prywatną (udział, ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
1 061,54 zł
cena 690 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9587

Do sprzedania działka budowlana o pow. 16,04 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 83m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w II linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
1 604,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 641 600
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9586

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,02 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 41m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w II linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka oznaczona w MPZP jako "MN"- ...

Powierzchnia
802,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 800
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9585

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 19,58 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok: 57m/ 34m/ 63m/ 30m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 958,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 1 369 008
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9584

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 59,85 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wym. ok: 32m/ 188m. Dojazd drogą gminną ...

Powierzchnia
5 985,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 4 184 634
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9583

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,43 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wym. ok: 32m/ 20m. Dojazd drogą gminną ...

Powierzchnia
643,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 449 577
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9582

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 13,91 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok: 32m/ 45m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 391,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 972 569
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9562

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka budowlana o pow. 10 arów zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok. 27m/ 40m (z wycięciem z jednej strony działki). Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem