nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9561

!DZIAŁKA Z PROJEKTEM NOWOCZESNEGO BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWEGO! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-usługowa o pow. 11,23 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki na pograniczu z Michałowicami. Działka częściowo ogrodzona, lekko nachylona, w ...

Powierzchnia
1 123,00 m2
Cena za m2
1 068,57 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9559

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,99 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym.: 43m/ 27m. Nieruchomość położona w VII linii zabudowy, dojazd drogą powiatową, następnie prywatną drogą utwardzoną ...

Powierzchnia
1 099,00 m2
Cena za m2
586,90 zł
cena 645 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9554

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,46 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona z ekspozycją południowo-wschodnią w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 16m/ 58m. Nieruchomość znajduje się w I linii zabudowy bezpośrednio ...

Powierzchnia
946,00 m2
Cena za m2
527,48 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9538

Do sprzedania działka rolna o pow. 59 arów zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana gm. Zielonki. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 17m/ 343m. Działka nachylona w kierunku północnym, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
5 900,00 m2
Cena za m2
84,58 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9530

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17,75 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. w malowniczej okolicy - nieopodal Zamku w Korzkwi. Działka lekko nachylona z ekspozycją południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 34m/ ...

Powierzchnia
1 775,00 m2
Cena za m2
377,46 zł
cena 670 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9528

Do sprzedania działka rolna o pow. 28 arów zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana gm. Zielonki. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 11m/ 238m. Działka nachylona w kierunku północnym, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
71,07 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice

Zielonki, Grębynice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9523

Do sprzedania działka rolna o pow. 56 arów zlokalizowana w miejscowości Grębynice gm. Zielonki. Działka zadrzewiona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 26m/ 222m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
5 600,00 m2
Cena za m2
21,43 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9520

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę wschodnią, w kształcie prostokąta o wym.: 21m/ 33m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
457,14 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9519

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę wschodnią, w kształcie trapezu o wym.: 22m/ 30m/ 21m/ 38m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
457,14 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9511

Do sprzedania działka budowlano-usługowo-rolna o pow. ok. 61,98 ara (ok. 16 arów części budowlano-usługowej) zlokalizowana w miejscowości Zielonki gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach: 16m/ 370m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
6 198,00 m2
Cena za m2
225,72 zł
cena 1 399 000
działka na sprzedaż - Zielonki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem