Zielonki, Bosutów
działka na sprzedaż

PAC-GS-5894

Do sprzedania działka rolna pod lokatę kapitału zlokalizowana w miejscowości Bosutów gm. Zielonki o pow. ok. 1.04 ha. Działka płaska w kształcie wielokąta o wymiarach ok.: 56m/ 91m/ 9m/ 58m/ 88m/ 52m/ 20m/ 90,5m. Działka usytuowana w II linii zabudowy, dojazd drogą ...

Powierzchnia
10 410,00 m2
Cena za m2
288,18 zł
cena 3 000 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bosutów

Zielonki, Bosutów
działka na sprzedaż

PAC-GS-5893

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Bosutów gm. Zielonki. Działka o pow. 14 arów, Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 31m/45m. Działka znajduje się w III linii zabudowy. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową, ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 224 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bosutów

Zielonki, Bosutów, Boleń
działka na sprzedaż

PAC-GS-5446

Do sprzedania działka rolna o pow. 1,29 ha w miejscowości Bosutów gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę północną z ładnym widokiem na okolicę. Nieruchomość w kształcie przypominającym literę 'T' o szerokości frontu działki 55m. Działka usytuowana w ...

Powierzchnia
12 900,00 m2
Cena za m2
38,76 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bosutów, Boleń

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-5022

Do sprzedania działka siedliskowa w miejscowości Zielonki. Działka płaska, o pow. 55 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 25m / 220m, położona w pięknej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych oraz licznych terenów zielonych. Dojazd ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 1 100 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-5020

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka o pow. 52,62 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym: 54m / 97m, położona atrakcyjnej, popularnej okolicy, na pograniczu Bibic i Michałowic. Działka oznaczona w MPZP jako "R"- tereny ...

Powierzchnia
5 262,00 m2
Cena za m2
285,06 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-4604

Do sprzedania działka w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki o pow. 1 ha. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach 59m/ 170m. Dojazd do działki możliwy z dwóch stron - drogą gminną szutrową oraz prywatną szutrową. Działka sprzedawana z pozwoleniem na budowę domu ...

Powierzchnia
10 000,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Bibice
działka na wynajem

PAC-GW-2822

Do wynajęcia działka o pow. około 11 arów zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym.: 17m /68m. Parcela położona w III linii zabudowy, dojazd droga krajową E7, następnie drogą prywatną. Możliwość wynajęcia ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
1,36 zł
cena 1 500
działka na wynajem - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bosutów, Boleń
działka na sprzedaż

PAC-GS-1978

Do sprzedania działka rolna o pow. 1,34 ha zlokalizowana w miejscowości Boleń gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kształcie przypominającym trapez, o wymiarach: 35m/ 271m/ 85m/ 294m. Dojazd do działki drogą polną. Nieruchomość oznaczona w MPZP jako "R" - teren rolny. Media: ...

Powierzchnia
13 400,00 m2
Cena za m2
48,36 zł
cena 648 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bosutów, Boleń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem