Zielonki, Pękowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9413

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 9,49 ara zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Grunt lekko nachylony, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 30m/33m. Nieruchomość położona w V linii ...

Powierzchnia
949,00 m2
Cena za m2
474,18 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9406

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,7 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zachariaszowska, gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku zachodnim, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok.: 30m/ 29m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
870,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 348 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9400

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie kwadratu o dogodnych wymiarach: 38m/ 39m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
1 489,00 m2
Cena za m2
772,33 zł
cena 1 150 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9366

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,01 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 19m/ 42m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w IV linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka ...

Powierzchnia
801,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 400
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9365

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,02 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 19m/ 42m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w III linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka ...

Powierzchnia
802,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 800
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9364

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 34m/ 18m/ 38m/ 18m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
689,00 m2
Cena za m2
772,86 zł
cena 532 500
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9362

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 67,93 ara (ok. 34,72 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 79m/ ...

Powierzchnia
6 793,00 m2
Cena za m2
191,37 zł
cena 1 300 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9361

Do sprzedania działka budowlana o pow. 23,82 ara zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 48m/ 43m/ 53m/ 52m. Działka ...

Powierzchnia
2 382,00 m2
Cena za m2
293,87 zł
cena 700 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9359

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,9 ara zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej - nieopodal drogi wojewódzkiej Kraków-Skała. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do trapezu ...

Powierzchnia
1 090,00 m2
Cena za m2
412,84 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9358

Do sprzedania inwestycyjna działka budowlano-siedliskowa zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki o pow. 38,57 ara. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 218m/ 17m/ 218m/ 20m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej ...

Powierzchnia
3 857,00 m2
Cena za m2
93,34 zł
cena 360 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem