Zielonki, Grębynice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9351

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 5 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Grębynice gm. Zielonki o powierzchni 27,9 ara. Działka zadrzewiona w kształcie prostokąta o wymiarach 15m/ 180m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej ...

Powierzchnia
2 790,00 m2
Cena za m2
103,94 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9345

DZIAŁKA Z 3 BUDYNKAMI MIESZKALNYMI    Do sprzedania działka o po. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska w kształcie ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
2 786,62 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9335

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 20m/ 38m/ 22m/ 38m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
772,50 zł
cena 618 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9334

Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. 17 arów zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska, w kształcie trapezu o wym. ok.: 52m/ 53m/ 41m/ 28m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy ...

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
764,71 zł
cena 1 300 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9320

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 23,53 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 25m/ 99m. Nieruchomość zlokalizowana w ll linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
2 353,00 m2
Cena za m2
798,98 zł
cena 1 880 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9318

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 7,84 ara (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 25m/ 32m. Nieruchomość zlokalizowana w ll linii zabudowy, dojazd drogą gminną ...

Powierzchnia
784,00 m2
Cena za m2
803,57 zł
cena 630 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9305

Do sprzedania działka budowlana o pow. 37,61 ara zlokalizowana w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
3 761,00 m2
Cena za m2
425,15 zł
cena 1 599 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9300

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 16 arów części budowlanej) o pow. 1,573 ha zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, ...

Powierzchnia
15 730,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 5 190 900
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9287

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,0400 ha zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 18m/ 585m/ 43m/ 557m położona bezpośrednio przy drodze na Warszawę E7. Grunt oznaczony w MPZP jako "MN"- tereny zabudowy ...

Powierzchnia
10 400,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 4 160 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9278

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 3,1731 ha (ok. 13 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka częściowo nachylona z ekspozycją północną, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 58m/ 517m/ 63m/ 543m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
31 731,00 m2
Cena za m2
63,00 zł
cena 1 999 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem