Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9134

DZIAŁKA Z 3 BUDYNKAMI MIESZKALNYMI  Do sprzedania działka o pow. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
2 786,62 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9130

Do sprzedania działka o pow. 8 arów z pozwoleniem na budowę budynku usługowego zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze wojewódzkiej (istniejące 2 zjazdy na działkę). Nieruchomość w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
718,75 zł
cena 575 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9077

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18,23 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 41m/ 63m/ 16m/ 74m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 823,00 m2
Cena za m2
279,76 zł
cena 510 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9068

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 11 arów części budowlanej) o pow. 83,02 ara zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, ...

Powierzchnia
8 302,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 739 660
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9067

Do sprzedania działka rolna o pow. 23,7 ara zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, w kształcie zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
2 370,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 782 100
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9040

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 56 arów zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 20m/ 290m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową (z dwóch stron). Działka oznaczona ...

Powierzchnia
5 600,00 m2
Cena za m2
62,50 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki
działka na wynajem

PAC-GW-9020

Na wynajem uzbrojona działka o pow. 18 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka położona w II linii zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Grunt płaski, w kształcie prostokąta o wym. 28m/ 63m. Działka w MPZP oznaczona ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
2,50 zł
cena 4 500
działka na wynajem - Zielonki

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8993

DZIAŁKA Z KONCEPCJĄ BUDOWY 7 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki w malowniczej okolicy. Działka o powierzchni 92,20 ara usytuowana na wzniesieniu z pięknym widokiem. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
9 220,00 m2
Cena za m2
227,77 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Bosutów
działka na sprzedaż

PAC-GS-8960

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna o powierzchni 78 arów (w tym części budowlanej około 24 ary),  zlokalizowana w Bosutowie, gm. Zielonki. Działka płaska, położona na wzniesieniu w kształcie zbliżonym do prostokąta o  wymiarach: 19m/466m/12m/450m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
7 800,00 m2
Cena za m2
148,59 zł
cena 1 159 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bosutów

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-8906

Do sprzedania działka rolna o pow. 30 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 59m/ 46m/ 70m/ 48m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem