Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-8905

Do sprzedania działka rolna o pow. 88,18 ara zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie trapezu o wym. 26m/ 188m/ 70m/ 189m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie droga polną. ...

Powierzchnia
8 818,00 m2
Cena za m2
50,01 zł
cena 441 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-8852

Do sprzedania widokowa działka budowlano-siedliskowa o pow. 10 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę południowo-wschodnią, w kształcie kwadratu o wym.: 32m / 32m. Nieruchomość położona w IV linii zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8840

ŚWIETNA LOKALIZACJA - NIEOPODAL PÓŁNOCNEJ OBWODNICY KRAKOWA ORAZ TRASY E7 Do sprzedania działka usługowa o pow. 1,45 ha  zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki - w sąsiedztwie Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka częściowo zadrzewiona (drzewa owocowe), ...

Powierzchnia
14 500,00 m2
Cena za m2
430,00 zł
cena 6 235 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Węgrzce
działka na wynajem

PAC-GW-8826

Do wynajęcia działka o pow. 10,88 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka płaska w kształcie zbliżonym do kwadratu o wym.: 34m/ ...

Powierzchnia
1 088,00 m2
Cena za m2
1,84 zł
cena 2 000
działka na wynajem - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Korzkiew
działka na sprzedaż

PAC-GS-8768

Do sprzedania działka rolna zlokalizowana w miejscowości Korzkiew, gm. Zielonki. Działka o powierzchni ok. 42,47 ara zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy wśród licznych terenów zielonych. Grunt w kształcie wielokąta o wymiarach około 40m/ 105m/ 44m/ 91m. Dojazd ...

Powierzchnia
4 247,00 m2
Cena za m2
60,04 zł
cena 255 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Korzkiew

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8691

ŚWIETNA LOKALIZACJA - NIEOPODAL PÓŁNOCNEJ OBWODNICY KRAKOWA ORAZ TRASY E7 Do sprzedania działka usługowa o pow. 77,67 ara  zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki - w sąsiedztwie Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka częściowo zadrzewiona (drzewa owocowe), ...

Powierzchnia
7 767,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 4 271 850
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-8666

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice, granicząca z miejscowością Wola Zachariaszowska o pow. około 10 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 465 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

PAC-GS-8554

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki o pow. 56 arów tuż obok Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska, widokowa, w kształcie prostokąta o wym: 166m / 34m. Dojazd drogą gminną asfaltową, następnie drogą techniczną. Działka ...

Powierzchnia
5 600,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 2 520 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-8523

! JEDYNA TAKA OFERTA ! INFORMACJE OGÓLNE Do sprzedania działka budowlana o pow. 2,5268 ha zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 137m/187m/ ...

Powierzchnia
25 268,00 m2
Cena za m2
593,64 zł
cena 15 000 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-8494

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 6 arów części budowlanej) o pow. 38,69 ara zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 15m/ 267m. Grunt lekko nachylony w kierunku południowym, położony w ...

Powierzchnia
3 869,00 m2
Cena za m2
111,14 zł
cena 430 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana
Kryteria wyszukiwania

rozumiem