Zielonki, Trojanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8461

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Trojanowice gm. Zielonki. Działka o powierzchni ok. 32,43 ara (ok. 16 arów budowlane), nachylona w kierunku południowym. Grunt w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 34m / 132m/ 21m/ 157m. ...

Powierzchnia
3 243,00 m2
Cena za m2
111,01 zł
cena 360 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Trojanowice

Zielonki, Trojanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8447

Do sprzedania działka rolna o pow. 41 arów (w studium ok. 18 arów siedliskowe) położona w miejscowości Trojanowice gm. Zielonki. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 40m/ 82m/ 54m/ 96m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
121,95 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Trojanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-8374

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice tuż przy granicy z miejscowością Wola Zachariaszowska o łącznej pow. 1,1059 ...

Powierzchnia
11 059,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 5 142 435
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-8338

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12 arów zlokalizowana w miejscowości Wola Zachariaszowska, gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku południowo-zachodnim, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 44m/ 26m/ 42m/ 30m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 480 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-8312

Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,93 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zachariaszowska, gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku południowo-zachodnim, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok.: 30m/ 34m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
993,00 m2
Cena za m2
399,80 zł
cena 397 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Węgrzce
działka na wynajem

PAC-GW-8229

!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !! Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa o pow. 22,49 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta o wym. ok: 33m/ 72m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 249,00 m2
Cena za m2
1,78 zł
cena 4 000
działka na wynajem - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Bosutów, Boleń
działka na sprzedaż

PAC-GS-8122

Do sprzedania atrakcyjna działka siedliskowa o pow. 9,04 ara zlokalizowana w miejscowości Bosutów, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kształcie trapezu o dogodnych wym.: 30m/ 24m/ 30m/ 35m. Nieruchomość położona w IV linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, ...

Powierzchnia
904,00 m2
Cena za m2
387,17 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bosutów, Boleń

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-8104

Do sprzedania działka budowlana o pow. 11,2 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zachariaszowska, gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku południowo-zachodnim, w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 39m/ 27m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, dojazd drogą ...

Powierzchnia
1 120,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 448 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-8040

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna pod lokatę kapitału o pow. 57,94 ara zlokalizowana w Zielonkach - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
5 794,00 m2
Cena za m2
207,11 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-7996

Do sprzedania uzbrojona działka budowlana o pow. 26 arów zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Działka na wzniesieniu, nachylona w kierunku zachodnim w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 54m/ 52m. Grunt położony w I linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 780 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem