nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wilczkowice

Michałowice (gw), Wilczkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9581

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 28 arów zlokalizowana w miejscowości Wilczkowice gm. Michałowice. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wymiarach ok.17m/ 113m. Grunt położony w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona w MPZP jako "1MN" ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
96,07 zł
cena 269 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wilczkowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Skała (gw), Cianowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9580

Działka 30 ar z winnicą, widokiem na Tatry i pozwoleniem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego! Wyjątkowa nieruchomość dla osób szukających prywatności, czystego powietrza i gotowości do budowy. Działka zlokalizowana w Cianowicach, gm. Skała w bezpośrednim sąsiedztwie ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
133,00 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9577

OFERTA NA WYLĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!!   Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,96 ha zlokalizowana w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie - Łuczanowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 80m/ 261m/61m/275m. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
19 644,00 m2
Cena za m2
330,89 zł
cena 6 500 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9574

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlano-usługowa o pow. 13,30 ara, zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do kwadratu o  wym.: 37m/37m. Działka ...

Powierzchnia
1 330,00 m2
Cena za m2
525,56 zł
cena 699 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Iwanowice, Biskupice

Iwanowice, Biskupice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9568

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna o pow. 28,13 ara (pow. działki budowlanej około 20 arów) zlokalizowana w miejscowości Biskupice gm. Iwanowice. Działka położona na wzniesieniu, nachylona w stronę południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. około ...

Powierzchnia
2 813,00 m2
Cena za m2
120,16 zł
cena 338 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Biskupice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Maszków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9564

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE! Do sprzedania działka budowlana o pow. 26 arów zlokalizowana w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, o wym.: 41m/ 76m/ 24m/ 87m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
173,08 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9562

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka budowlana o pow. 10 arów zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok. 27m/ 40m (z wycięciem z jednej strony działki). Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9561

!DZIAŁKA Z PROJEKTEM NOWOCZESNEGO BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWEGO! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-usługowa o pow. 11,23 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki na pograniczu z Michałowicami. Działka częściowo ogrodzona, lekko nachylona, w ...

Powierzchnia
1 123,00 m2
Cena za m2
1 068,57 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9559

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,99 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym.: 43m/ 27m. Nieruchomość położona w VII linii zabudowy, dojazd drogą powiatową, następnie prywatną drogą utwardzoną ...

Powierzchnia
1 099,00 m2
Cena za m2
586,90 zł
cena 645 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9554

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,46 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona z ekspozycją południowo-wschodnią w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 16m/ 58m. Nieruchomość znajduje się w I linii zabudowy bezpośrednio ...

Powierzchnia
946,00 m2
Cena za m2
527,48 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem