nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9650

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,01 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 19m/ 42m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w IV linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka ...

Powierzchnia
801,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 400
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9649

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,34 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Działka ogrodzona, lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim z ładnym widokiem na okolicę. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 18m/ 44m/ 20m/ ...

Powierzchnia
834,00 m2
Cena za m2
899,28 zł
cena 750 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9648

!DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU JEDNORODZINNEGO!   Do sprzedania pięknie położona działka siedliskowa o pow. 30,49 ara z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Grunt ...

Powierzchnia
3 049,00 m2
Cena za m2
344,38 zł
cena 1 050 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9646

Do sprzedania działka budowlana - inwestycyjna w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. 51,47 ara. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. około 29m/188m. Działka oznaczona w MPZP jako "2MN"- tereny zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
5 147,00 m2
Cena za m2
250,63 zł
cena 1 290 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska

Zabierzów, Rząska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9645

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12,20 ara zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wym.: 27m/35m Działka położna w terenach oznaczonych symbolem: ...

Powierzchnia
1 220,00 m2
Cena za m2
728,69 zł
cena 889 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9644

!DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO! Do sprzedania piękna działka budowlana o pow. ok. 8,5 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach około: 27m/ ...

Powierzchnia
850,00 m2
Cena za m2
1 470,59 zł
cena 1 250 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9643

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18,23 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 41m/ 63m/ 16m/ 74m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 823,00 m2
Cena za m2
279,76 zł
cena 510 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9642

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. 28,22 ara. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu, o wym. około 35m/50m/74m/46m. Działka oznaczona w MPZP jako "2MN"- tereny zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość znajduje się ...

Powierzchnia
2 822,00 m2
Cena za m2
563,43 zł
cena 1 590 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9641

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o pow. 41,16 ara. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 96m/43m. Dojazd do działki drogą powiatową a następnie drogą prywatną (służebność). Działka ...

Powierzchnia
4 116,00 m2
Cena za m2
560,01 zł
cena 2 305 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9640

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o pow. około 10 arów (w trakcie podziału). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 29m/34m/23m/31m. Dojazd do działki drogą powiatową a następnie ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
630,00 zł
cena 630 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
Kryteria wyszukiwania

rozumiem