Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9406

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,7 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zachariaszowska, gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku zachodnim, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok.: 30m/ 29m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
870,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 348 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Skała (gw), Smardzowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9404

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka o pow. 10,10 ara zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała, w pobliżu Ojcowskiego Parku Narodowego. Grunt lekko nachylony, w kształcie prostokąta o wymiarach: 29m/ 35m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 010,00 m2
Cena za m2
287,13 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Smardzowice

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9400

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie kwadratu o dogodnych wymiarach: 38m/ 39m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
1 489,00 m2
Cena za m2
772,33 zł
cena 1 150 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Skała (gw), Rzeplin
działka na sprzedaż

PAC-GS-9397

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 1,01 ha (ok. 11 arów budowlane) położona w miejscowości Rzeplin gm. Skała. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym.: 32m/ 317m położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość oznaczona ...

Powierzchnia
10 100,00 m2
Cena za m2
59,31 zł
cena 599 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Rzeplin

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9396

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o pow. 8,23 ara, zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w V linii zabudowy, w kształcie  prostokąta o wym.: 29m/27m. Działka oznaczona w MPZP jako MN1  - teren zabudowy ...

Powierzchnia
823,00 m2
Cena za m2
386,39 zł
cena 318 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9394

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. około 25 arów (w tym około 6 arów części budowlanej). Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 96m/25m. Działka ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
79,60 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9393

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. 12 arów (w tym około 6 arów części budowlanej). Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 44m/25m. Działka położona ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
133,33 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9386

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym.: 35m/ 25m/ 37m 25m. Nieruchomość usytuowana w VI linii zabudowy, ...

Powierzchnia
901,00 m2
Cena za m2
1 098,78 zł
cena 990 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9385

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym.: 34m/ 26m/ 35m/ 26m. Nieruchomość usytuowana w V linii zabudowy, dojazd drogą ...

Powierzchnia
901,00 m2
Cena za m2
1 098,78 zł
cena 990 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Skała (gw), Szczodrkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9375

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,43 ara zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona w kierunku północnym w kształcie prostokąta o wymiarach około 21m/ 48m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy bezpośrednio przy drodze ...

Powierzchnia
1 043,00 m2
Cena za m2
287,63 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Szczodrkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem