Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9471

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,51 ara ( w trakcie wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Górna Wieś gm. Michałowice. Działka delikatnie nachylona, w kształcie prostokąta o dogodnych wymiarach ...

Powierzchnia
1 051,00 m2
Cena za m2
551,86 zł
cena 580 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9425

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10 arów ( w trakcie wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Górna Wieś gm. Michałowice. Działka delikatnie nachylona, w kształcie prostokąta o dogodnych wymiarach ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9282

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o łącznej pow. 1,1059 ha. Działka w kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
11 059,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 5 142 435
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9092

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o pow. około 10 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 29m/34m/23m/31m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 465 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-8987

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 59,81 ara zlokalizowana w miejscowości Górna Wieś gm. Michałowice. Działka delikatnie nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o dogodnych wymiarach ok.: 37m/ ...

Powierzchnia
5 981,00 m2
Cena za m2
479,85 zł
cena 2 870 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-8667

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o pow. około 11 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach 57m/19m/57m/25m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 511 500
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
Kryteria wyszukiwania

rozumiem