nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9650

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,01 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 19m/ 42m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w IV linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka ...

Powierzchnia
801,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 400
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9649

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,34 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Działka ogrodzona, lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim z ładnym widokiem na okolicę. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 18m/ 44m/ 20m/ ...

Powierzchnia
834,00 m2
Cena za m2
899,28 zł
cena 750 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9648

!DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU JEDNORODZINNEGO!   Do sprzedania pięknie położona działka siedliskowa o pow. 30,49 ara z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Grunt ...

Powierzchnia
3 049,00 m2
Cena za m2
344,38 zł
cena 1 050 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9644

!DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO! Do sprzedania piękna działka budowlana o pow. ok. 8,5 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach około: 27m/ ...

Powierzchnia
850,00 m2
Cena za m2
1 470,59 zł
cena 1 250 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9643

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18,23 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 41m/ 63m/ 16m/ 74m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 823,00 m2
Cena za m2
279,76 zł
cena 510 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9637

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 7,84 ara (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 25m/ 32m. Nieruchomość zlokalizowana w ll linii zabudowy, dojazd drogą gminną ...

Powierzchnia
784,00 m2
Cena za m2
803,57 zł
cena 630 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9636

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. ok. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 25m / 32m/ 28m/ 31m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
282,50 zł
cena 226 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9633

Do sprzedania wyjątkowa, widokowa działka budowlano-rolna o pow. 1,5446 ha zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana, gm. Zielonki, położona na najwyższym wzniesieniu w okolicy. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 52m/ 320m. Grunt nachylony w ...

Powierzchnia
15 446,00 m2
Cena za m2
194,23 zł
cena 3 000 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9631

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 20m/ 38m/ 22m/ 38m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
772,50 zł
cena 618 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9626

Do sprzedania działka budowlana o pow. 23 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona z ekspozycją południową, w kształcie prostokąta o wymiarach: 35m/ 64m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
239,13 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem