Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9511

Do sprzedania działka budowlano-usługowo-rolna o pow. ok. 61,98 ara (ok. 16 arów części budowlano-usługowej) zlokalizowana w miejscowości Zielonki gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach: 16m/ 370m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
6 198,00 m2
Cena za m2
225,72 zł
cena 1 399 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9508

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,64 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie trapezu o dogodnych wymiarach: 40m/ 31m/ 32m/ 29m. Nieruchomość usytuowana w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka ...

Powierzchnia
1 064,00 m2
Cena za m2
770,68 zł
cena 820 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9500

Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. ok. 15 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Zielonki gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie trapezu o wymiarach: 32m/ 61m/ 28m/ 47m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
466,67 zł
cena 700 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9498

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 23m/ 71m/ 29m/ 66m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze wojewódzkiej. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
666,67 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9479

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. ok. 16,2 ara (ok. 9 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku północnym z pięknym widokiem na okolicę. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach: 24m/ ...

Powierzchnia
1 620,00 m2
Cena za m2
554,94 zł
cena 899 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9453

Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 34 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.: 62m/ 133m/ 12m/ 97m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka ...

Powierzchnia
3 400,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 2 040 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9426

!DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCH! Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. około 34,30 ara położona w miejscowości Brzozówka Korzkiewska, gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 30m/ 111m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
3 430,00 m2
Cena za m2
349,85 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9424

Do sprzedania działka budowlana o pow. 32 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki w pobliżu ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta o wym. ok: 24m/ 133m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
718,75 zł
cena 2 300 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9423

Do sprzedania działka budowlana w świetnej lokalizacji o pow. 10,68 ara położona w Zielonkach gm. Zielonki, niedaleko ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska, porośnięta nielicznymi drzewami, w kształcie prostokąta, o wymiarach: 24m/ 44m. Nieruchomość znajduje ...

Powierzchnia
1 068,00 m2
Cena za m2
758,43 zł
cena 810 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Pękowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9413

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 9,49 ara zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Grunt lekko nachylony, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 30m/33m. Nieruchomość położona w V linii ...

Powierzchnia
949,00 m2
Cena za m2
474,18 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem