Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9187

Do sprzedania działka rolna o pow. ok. 37,48 ara zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach: 27m/ 127m/ 40m/ 150m. Grunt lekko nachylony, położony w I linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, ...

Powierzchnia
3 748,00 m2
Cena za m2
93,38 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zielonki, Pękowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9178

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 39 arów zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 53m/ 98m/ 64m/ 63m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
3 900,00 m2
Cena za m2
35,90 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9163

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 7,46 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok: 32m/ 24m. Dojazd ...

Powierzchnia
746,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 521 593
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9156

Do sprzedania działka budowlana o pow. 11,84 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 21m/ 52m/ 22m/ 60m. Nieruchomość położona w V linii zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
1 184,00 m2
Cena za m2
650,34 zł
cena 770 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9134

DZIAŁKA Z 3 BUDYNKAMI MIESZKALNYMI  Do sprzedania działka o pow. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
2 786,62 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9130

Do sprzedania działka o pow. 8 arów z pozwoleniem na budowę budynku usługowego zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze wojewódzkiej (istniejące 2 zjazdy na działkę). Nieruchomość w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
718,75 zł
cena 575 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9068

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 11 arów części budowlanej) o pow. 83,02 ara zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, ...

Powierzchnia
8 302,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 739 660
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9067

Do sprzedania działka rolna o pow. 23,7 ara zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, w kształcie zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
2 370,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 782 100
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9040

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 56 arów zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 20m/ 290m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową (z dwóch stron). Działka oznaczona ...

Powierzchnia
5 600,00 m2
Cena za m2
62,50 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8993

DZIAŁKA Z KONCEPCJĄ BUDOWY 7 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki w malowniczej okolicy. Działka o powierzchni 92,20 ara usytuowana na wzniesieniu z pięknym widokiem. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
9 220,00 m2
Cena za m2
227,77 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem