oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9551

!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!   Do sprzedania kompleks dwóch budynków - budynek administracyjno-biurowy wraz z halą magazynowo-produkcyjną w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Budynek administracyjno-biurowy: wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem ...

Powierzchnia
3 577,94 m2
Cena za m2
7 825,73 zł
cena 28 000 000
lokal na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Wielka Wieś, Biały Kościół
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9415

Do sprzedaży budynek usługowo-biurowo-magazynowy dwupiętrowy, w miejscowości Biały Kościoł gm. Wielka Wieś. Nieruchomość składa się z dwóch budynków o łącznej pow. całkowitej 783,76m2, budynek usługowy o pow. całkowitej 393,76m2, pow. użytkowa 324,91m2, drugi budynek ...

Powierzchnia
783,76 m2
Cena za m2
5 103,60 zł
cena 4 000 000
lokal na sprzedaż - Wielka Wieś, Biały Kościół

Zielonki
lokal na wynajem

PAC-LW-9407

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 22,35 m2 zlokalizowany w centrum Zielonek. Lokal usytuowany w przyziemiu budynku, który znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze. Wejście bezpośrednio od ulicy, lokal z przynależnym parkingiem - DOSTĘPNY OD ZARAZ! Do dyspozycji ...

Powierzchnia
22,35 m2
Cena za m2
33,56 zł
cena 750
lokal na wynajem - Zielonki

Skała, Centrum
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9403

Do sprzedaży podpiwniczona kamienica o pow. całkowitej 362,66m2, pow. użytkowej 229,48m2 zlokalizowana w centrum Skały. Nieruchomość ulokowana w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej na działce o pow. 2,44 ara. Działka płaska w kształcie prostokąta o wym.: 12m/ ...

Powierzchnia
362,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
244 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 702,26 zł
cena 980 000
lokal na sprzedaż - Skała, Centrum

Zielonki
lokal na wynajem

PAC-LW-9322

Do wynajęcia lokal nr 2 o pow. użytkowej 115,8m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal granicy Krakowa! Lokal usytuowany na poddaszu w nowoczesnym 2-kondygnacyjnym budynku usługowym. Budynek wolnostojący ...

Powierzchnia
115,80 m2
Piętro
1
Cena za m2
51,81 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Zielonki

Skała (gw), Cianowice
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9102

Do sprzedania budynek gospodarczy/usługowy z obszerną częścią garażową/magazynową zlokalizowany w miejscowości Cianowice gm. Skała o pow. całkowitej 507m2. Nieruchomość położona na płaskiej działce o pow. 34 arów, działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 44m/77m/ ...

Powierzchnia
507,00 m2
Cena za m2
2 958,58 zł
cena 1 500 000
lokal na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Kraków, Podgórze, Rybitwy
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9101

Do sprzedania budynek usługowo-produkcyjno-biurowy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Krakowie, Podgórzu, rejon Rybitwy. Budynek o pow. całkowitej ok. 460m2, zlokalizowany na nieogrodzonej działce o pow. 5,01 ara (2,81 ara stanowi własność, 2,2 ara oddane w użytkowanie ...

Powierzchnia
460,00 m2
Cena za m2
9 543,48 zł
cena 4 390 000
lokal na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Rybitwy

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
lokal na wynajem

PAC-LW-8669

Do wynajęcia jednopoziomowy lokal o pow. ok. 107m2 zlokalizowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Lokal usytuowany na poziomie -1 w nowym budynku usługowym położony przy drodze wojewódzkiej. Przed budynkiem parking. Lokal idealny pod działalność biurową - DOSTĘPNY ...

Powierzchnia
107,00 m2
Piętro
piwnica
Cena za m2
25,23 zł
cena 2 700
lokal na wynajem - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Węgrzce
lokal na sprzedaż

PAC-LS-8106

Do sprzedania budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Nieruchomość o pow. użytkowej 469,5m2 całkowitej 619,2m2, zlokalizowana na nieogrodzonej działce o pow. 22 arów. Dojazd do budynku drogą gminną asfaltową, następnie drogą prywatną ...

Powierzchnia
619,20 m2
Cena za m2
5 652,45 zł
cena 3 500 000
lokal na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Iwanowice, Narama
lokal na wynajem

PAC-LW-8064

Do wynajęcia lokal o pow. około 80m2 o przeznaczeniu usługowo-biurowym zlokalizowany w Naramie gm. Iwanowice. Lokal z witryną, usytuowany na parterze. Możliwość parkowania na parkingu zlokalizowanym przed budynkiem. Lokal nadaje się idealnie pod siedzibę firmy, różnego ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
43,75 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Iwanowice, Narama
Kryteria wyszukiwania

rozumiem