nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony

Kraków, Prądnik Czerwony
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9496

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2001 roku. Mieszkanie ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 233,38 zł
cena 1 049 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony

Kraków, Nowa Huta
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9490

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,98 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, przy Placu Centralnym. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 5 piętrze w zabytkowym bloku z 1952r, w bloku znajduje się winda. Mieszkanie z ekspozycją wschodnią ...

Powierzchnia
43,98 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 528,88 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta

Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9470

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku zlokalizowanym w Krakowie - Prądnik Biały - Żabiniec. Lokal jednopoziomowy o pow. 47,59m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie z przynależnym ogródkiem o pow. 30m2. Świetna lokalizacja zapewniająca ...

Powierzchnia
47,59 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 839,88 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Iwanowice, Zalesie
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9349

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE!!! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice. Mieszkanie o pow. 72,56m2. Mieszkanie sprzedawane z ogródkiem o pow. 83m2. Osiedle kameralne, oświetlone. Nieruchomość położona w spokojnej ...

Powierzchnia
72,56 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 207,55 zł
cena 668 100
mieszkanie na sprzedaż - Iwanowice, Zalesie

Iwanowice, Zalesie
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9348

OSTATNIE 2 WOLNE MIESZKANIA!!! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice. Mieszkanie o pow. 100,70m2. Do mieszkania przynależy taras + 2 balkony o łącznej powierzchni 46m2. Osiedle kameralne, oświetlone. ...

Powierzchnia
100,70 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 434,76 zł
cena 748 680
mieszkanie na sprzedaż - Iwanowice, Zalesie

Zielonki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9330

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 2 położony ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Wielka Wieś, Bębło
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9279

NOWA NIŻSZA CENA!!! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! OFERTA DOTYCZY MIESZKANIA - NR A1 Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe w budynku dwulokalowym zlokalizowane w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś. Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 70m2, powierzchni użytkowej 65,31m2, usytuowany ...

Powierzchnia
70,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 071,43 zł
cena 565 000
mieszkanie na sprzedaż - Wielka Wieś, Bębło

Wielka Wieś, Modlnica
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9276

Do sprzedania atrakcyjne, wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Modlnica. Mieszkanie o pow. użytkowej 71,05m2 + strych około 10-15m2 położone na I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku w zabudowie bliźniaczej. Do wykończenia klatka ...

Powierzchnia
71,05 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 653,06 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlnica

Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9189

0% PROWIZJI!!! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku, położonym na nowo budowanym osiedlu.  Rozkład pomieszczeń: przedpokój (9,93m2), WC (1,52m2), ...

Powierzchnia
50,76 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 740,74 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9151

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! ZAPRASZAMY NA WURTUALNY SPACER PO MIESZKANIU https://panoramy.galactica.pl/virgo/400460 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo wybudowanym budynku  w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Mieszkanie o ...

Powierzchnia
61,54 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 733,51 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem