nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9594

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie, estetycznie urządzone, z jasnym wnętrzem. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 1 piętrze w ...

Powierzchnia
36,65 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 525,24 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9591

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie  po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku. W bloku znajdują się dwie windy, przed budynkiem ...

Powierzchnia
36,19 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 230,45 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki

Kraków, Grzegórzki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9589

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 zlokalizowane w samym centrum Krakowa - Grzegórzki - przy ul. Sołtyka. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Rozkład ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 115,38 zł
cena 890 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Grzegórzki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony

Kraków, Prądnik Czerwony
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9572

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2001 roku. Mieszkanie ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 233,38 zł
cena 1 049 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Witkowice

Kraków, Prądnik Biały, Witkowice
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9547

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! 2 MIEJSCA POSTOJOWE W CENIE! Do sprzedania atrakcyjne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie D2 zlokalizowane na nowo budowanym osiedlu w Krakowie-Prądniku Białym, rejon Witkowice. Mieszkanie o pow. 122,8m2 usytuowane ...

Powierzchnia
122,80 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 364,82 zł
cena 1 150 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Witkowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza

Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9546

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Krakowie, Prądniku Czerwonym, w rejonie Os. Olsza, przy ul. Akacjowej. Lokal jednopoziomowy o pow. 49,55m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie z przynależnym sporym ...

Powierzchnia
49,55 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 622,60 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Witkowice

Kraków, Prądnik Biały, Witkowice
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9544

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! 2 MIEJSCA POSTOJOWE W CENIE! Do sprzedania atrakcyjne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie F2 zlokalizowane na nowo budowanym osiedlu w Krakowie-Prądniku Białym, rejon Witkowice. Mieszkanie o pow. 122,8m2 usytuowane ...

Powierzchnia
122,80 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 731,27 zł
cena 1 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Witkowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlniczka

Wielka Wieś, Modlniczka
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9543

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na poddaszu o pow. 80,94m2 + strych zlokalizowany w miejscowości Modlniczka, gm. Wielka Wiesi, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
80,94 m2
Piętro
poddasze
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
15 011,12 zł
cena 1 215 000
mieszkanie na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlniczka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9535

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9499

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o pow. 88,5m2 położone w samym centrum Zielonek. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Budynek położony na ogrodzonej, płaskiej działce w I linii od drogi publicznej asfaltowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
88,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 994,35 zł
cena 1 150 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem