oferta specjalna
105
ofert
Mieszko Pacanowski

Pośrednik

Licencja: 21215

mieszko@pacanowscy.pl

503-604-108
504-112-605

zostaw wiadomość
6 168,72 zł/m2 cena: 1 499 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki. Budynek 3-kondygnacyjny o pow. użytkowej 243m2 usytuowany na działce o pow. 6,49 ara. Działka płaska, ogrodzona, położona w I linii zabudowy od drogi gminnej w cichym i spokojnym miejscu. Budynek z przynależnymi: garażem w bryle, trzema balkonami, czterema sypialniami oraz trzema łazienkami.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.
 

Dom wybudowany latach 90-tych w technologii tradycyjnej. Budynek po generalnym remoncie, sprzedawany w stanie deweloperskim obejmującym:

  • nowy dach pokryty blachą,
  • nowe okna,
  • automatyczna brama garażowa,
  • nowe drzwi wejściowe,
  • nowe ogrodzenie i brama wjazdowa,
  • zagospodarowany ogród od frontu,
  • wyjście na taras od strony północnej,
  • garaż na poziomie 0,
  • 3 balkony,
  • podjazdy wybrukowane,
  • brak schodów wewnętrznych — pełna swoboda projektu,
  • nowe instalacje: prąd, woda, gaz, CO, domofon,
  • brak pieca gazowego,
  • instalacja ogrzewania gazowego została przygotowana — brak kaloryferów.

Rozkład pomieszczeń:

Poziom 0: 
garaż (26m2), korytarz (11,5m2), hol (5,2m2), pralnia (5m2), schowek (5,2m2), łazienka (4,5m2), kotłownia (7,5m2), pokój gier (18,8m2) - razem 83,7m2
Poziom 1: salon (26,3m2), jadalnia (14m2), hol (2,6m2), garderoba (2,7m2), kuchnia (8,4m2), spiżarnia (1,8m2), łazienka (2,9m2), sypialnia I (19,4m2), korytarz (3,9m2) - razem 82m2
Poziom 2: sypialnia  II (10,1m2), garderoba (11,8m2), łazienka (7,4m2), sypialnia III (18,8m2), korytarz (4,8m2) sypialnia IV (12,1m2) - razem 65m2
Poziom 3: pokój gościnny (12,4m2) - razem 12,4m2

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miejscowości w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Bardzo dobra komunikacja z Krakowem - nieopodal pętla autobusowaDo trasy E7, która gwarantuje dostęp do pełnej niezbędnej infrastruktury (sklepy, restauracje, przychodnia, apteka, szkoła, przedszkole, myjnia samochodowa, stacja benzynowa) - ok. 1km.

Cena: 1.499.000 zł.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl  Kontakt do opiekuna oferty: 503-604-108 Mieszko Pacanowski

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-DS-9570
Powierzchnia 243,00 m²
Powierzchnia działki 649 m²
Liczba pokoi 7
Rodzaj domu bliźniak
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Garaż w bryle
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon jest
Liczba balkonów 3
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blacha
Stan budynku do wykończenia
Ogrodzenie działki ogrodzona
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Liczba łazienek 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9569

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal granicy Krakowa. Dom o powierzchni podłóg 145,81m2, powierzchni użytkowej 135,13m2. Budynek usytuowany w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej w ...

Powierzchnia
145,81 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 908,85 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9573

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Budynek o nietuzinkowej bryle o pow. 150,87m2 usytuowany na dobrze nasłonecznionej działce o pow. ok. 3,5 ara. Nieruchomość ...

Powierzchnia
150,87 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 809,77 zł
cena 1 480 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9220

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 135,6m2, pow. całkowitej 202,4m2 usytuowany na kameralnym osiedlu składającym się z sześciu domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
202,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 923,91 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Zielonki
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9338

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 113,79m2 + garaż, pow. podłóg 132,04m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Dom położony na bardzo ...

Powierzchnia
132,04 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 466,83 zł
cena 1 250 000