oferta specjalna
563,43 zł/m2 cena: 1 590 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. 28,22 ara. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu, o wym. około 35m/50m/74m/46m. Działka oznaczona w MPZP jako "2MN"- tereny zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość znajduje się w I linii zabudowy.

DOJAZD
Dojazd do nieruchomości drogą powiatową.

MEDIA
:
  • woda na działce,
  • prąd przy działce,
  • gaz na działce.

PRZEZNACZENIE TERENU I WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA

"2MN"- tereny zabudowy jednorodzinnej:

Funkcja podstawowa – mieszkaniowa, jednorodzinna; zabudowa mieszkaniowo-usługowa, która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej, w której udział w powierzchni usługowej, może stanowić 50 % powierzchni użytkowej budynku
Wskaźnik terenu biologicznie czynnego – minimum 60 %
Wskaźnik pow. zabudowy – do 30 %

LOKALIZACJA

Działka położona w spokojnej części miejscowości. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna oraz liczne tereny niezabudowane. W pobliżu: przystanek MPK, sklep, mechanik samochodowy, szkoła i przedszkole w odległości 2km.

Cena 1.590.000 zł.  

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 500-813-213 Tomasz Turek

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-GS-9642
Powierzchnia 2 822,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 35x50x74x46 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8182

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. około 27,5 ara zlokalizowana w miejscowości Michałowice gm. Michałowice. Działka ze spadkiem w kierunku południowym, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. ok.: 25m/ 106m. Grunt oznaczony w MPZP jako "2MN"- tereny ...

Powierzchnia
2 750,00 m2
Cena za m2
490,91 zł
cena 1 350 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8572

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Michałowice o pow. 1,1701 ha. Działka o wym: 77m / 135m. Działka położona w bardzo cichej i pięknej okolicy, z widokiem na pobliskie miejscowości. Dojazd asfaltową drogą wewnętrzną. Działka oznaczona w MPZP jako "R"- tereny ...

Powierzchnia
11 701,00 m2
Cena za m2
128,19 zł
cena 1 500 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wola Więcławska

Michałowice (gw), Wola Więcławska
działka na sprzedaż

PAC-GS-8558

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Wola Więcławska, gm. Michałowice o pow. 1,40 ha (w tym ok. 15 arów części budowlanej). Piękna i ustawna działka o wymiarach około: 240m/60m. Działka położona w urokliwym miejscu, otulona drzewami dębowymi. Nieruchomość ...

Powierzchnia
14 000,00 m2
Cena za m2
85,71 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wola Więcławska
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice

Michałowice (gw), Raciborowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8842

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna o pow. około 57 arów ( w tym część budowlana około 32 arów) zlokalizowana w miejscowości Raciborowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym. ok.: 82m/115m/27m/162m. Grunt oznaczony ...

Powierzchnia
5 700,00 m2
Cena za m2
224,21 zł
cena 1 278 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice