oferta na wyłączność
208,69 zł/m2 cena: 759 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!!

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 36,37 ara. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 34m/109m/32m/107m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MR2 - tereny zabudowy mieszanej – mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej,

DOJAZD
Dojazd do działki drogą gminną asfaltową.

MEDIA:
  • woda na działce,
  • prąd na działce,
  • gaz do podciągnięcia.

PRZEZNACZENIE TERENU I WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA

MR2 - – tereny zabudowy mieszanej – mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej,
Funkcja podstawowa - wolnostojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z zabudową usługową i produkcyjną.
Funkcja dopuszczalna - zabudowa usługowa komplementarna dla rolnictwa, w tym przechowalnictwa, ogrodnictwa, przetwórstwa rolno – spożywczego i hodowli. Zabudowa agroturystyczna, wolnostojące budynki zamieszkania zbiorowego. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym.
Przeznaczenie towarzyszące - zieleń urządzona drogi wewnętrzne, ciągi pieszo – jezdne, trasy rowerowe, ciągi piesze. Miejsca postojowe. Obiekty małej architektury. Sieci i urządzenia infrastruktury technicznej. Terenowe urządzenia rekreacji, place zabaw. Garaże i budynki gospodarcze.
Maksymalna wysokość budynków: 10,5 m,
Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: 
nie może przekroczyć 65% działki budowlanej.
Wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 25% działki budowlanej.

LOKALIZACJA
Działka położona, w cichej i spokojnej okolicy, głównie w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych, w pobliżu liczne tereny niezabudowane. Pełna infrastruktura w promieniu 1 km: szkoła, sklep, fryzjer, przystanek MPK (650m).

Cena: 759.000 zł.

Możliwość zakupu działki o mniejszej powierzchni.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 500-813-213 Tomasz Turek

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-GS-9619
Powierzchnia 3 637,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 34x109x32x107 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sułkowice

Iwanowice, Sułkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8903

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice o pow. 1,0198 ha. Działka pochyła, niezagospodarowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 205m/ 61m/ 191m/ 54m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny ...

Powierzchnia
10 198,00 m2
Cena za m2
85,31 zł
cena 870 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sułkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Maszków
działka na sprzedaż

PAC-GS-8909

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o łącznej pow. 35,43 ara. Działka w kształcie zbliżonym do litery "L" o wymiarach 22m/87m/56m/45m/24m/45m. Dojazd do ...

Powierzchnia
3 543,00 m2
Cena za m2
222,69 zł
cena 789 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Maszków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9267

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o pow. 24,91 ara. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45m/51m/45m/56m. Dojazd do działki drogą ...

Powierzchnia
2 491,00 m2
Cena za m2
232,44 zł
cena 579 000